Hakkımızda

GİZA asansör sektöründeki teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek; kendini daima ileri bir çizgiye taşımayı hedef olarak seçmiş; bu doğrultuda kalite, kapasite ve üretim teknolojileri açısından büyük gelişmeler kaydetmiştir . Güvenlik ve kaliteyi ön planda tutarak, 7/24 hizmet verdiğimiz çalışmalarda müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak seçtik.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

Asansör montajı ve teslim sonrası hizmetlerimizde; yasal mevzuatlara ve standartlara uygun, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, müşterilerimize ve çevremize güler yüz ve  itina ile hizmet vererek, önce insan yaklaşımını benimseyip güven veren şirket imajımızı sürekli kılmak ve müşteri memnuniyetini firma felsefesi kabul ederek kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini  sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

VİZYON

Müşteriler,  çalışanlar,  için sürekli değer üreterek günümüz teknolojik gelişmelerine öncülük eden firmalar arasında yeralmak.

     MİSYON

Modern yaşamın getirdiği yapı içi ulaşım gereksinimlerini doğru analiz etmek  ve analiz sonuçlarına göre hareket etmek.

Nitelikli iş gücü yetiştirerek, proje ve müşterilerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak uygunlukta ve kalitede asansörleri  hizmetine sunmak.